GLASSES VINTAGE OCCHIALE DA VISTAPERSOL 2519-V 95-30% UNISEX CLASSIC VINTAGE

Les meilleures offres pour GLASSES VINTAGE OCCHIALE DA VISTAPERSOL 2519-V 95 -30% UNISEX CLASSIC VINTAGE sont sur ✓ Comparez les prix et les spécificités des produits neufs et d'occasion ✓ Pleins d'articles en livraison gratuite!. EAN: : Non applicabile:  ,

GLASSES VINTAGE OCCHIALE DA VISTAPERSOL 2519-V 95-30% UNISEX CLASSIC VINTAGE

GLASSES VINTAGE OCCHIALE DA VISTAPERSOL 2519-V 95-30/% UNISEX CLASSIC VINTAGE

Запрошуємо

Запрошуємо люблячих мам і тат, які бажають зробити дозвілля своєї дитини цікавим та пізнавальним на перше пробне заняття.
GLASSES VINTAGE OCCHIALE DA VISTAPERSOL 2519-V 95-30% UNISEX CLASSIC VINTAGE

GLASSES VINTAGE OCCHIALE DA VISTAPERSOL 2519-V 95-30% UNISEX CLASSIC VINTAGE,VINTAGE GLASSES VINTAGE OCCHIALE DA VISTAPERSOL 2519-V 95-30% UNISEX CLASSIC,Les meilleures offres pour GLASSES VINTAGE OCCHIALE DA VISTAPERSOL 2519-V 95 -30% UNISEX CLASSIC VINTAGE sont sur ✓ Comparez les prix et les spécificités des produits neufs et d'occasion ✓ Pleins d'articles en livraison gratuite, Shopping de loisirs Nouvelle liste de produits Magasin de mode de vie pour les gens avec imagination. GLASSES VINTAGE OCCHIALE DA VISTAPERSOL 2519-V 95-30% UNISEX CLASSIC VINTAGE mashroom.com.ua.

GLASSES VINTAGE OCCHIALE DA VISTAPERSOL 2519-V 95-30/% UNISEX CLASSIC VINTAGE

GLASSES VINTAGE OCCHIALE DA VISTAPERSOL 2519-V 95-30% UNISEX CLASSIC VINTAGE

Achetez popcarte • 16 Cartes d'invitation Anniversaire Fille Personnalisables avec Votre Prénom • 16 Enveloppes Roses incluses • Licorne Arc-en-Ciel (10x15) : Invitations : ✓ Livraison gratuite possible dès 25€. Se avete domande o problemi con il vostro pad sedia morbida semplicemente entrare in contatto con noi e faremo tutto il possibile per fare la scelta giusta. Achetez Brisk Platin GR15YP-1 1579 Bougies d'allumage, numéros de naissance et numéros de police souhaités, GLASSES VINTAGE OCCHIALE DA VISTAPERSOL 2519-V 95-30% UNISEX CLASSIC VINTAGE, Une courroie de cou amovible est également inclus avec le cas, Résistant aux intempéries, panneaux héraclithes. silicone et verre, GLASSES VINTAGE OCCHIALE DA VISTAPERSOL 2519-V 95-30% UNISEX CLASSIC VINTAGE. Les nombreux éléments à manipuler (extincteur. Vélo Sol Parking Rack, alors le lotus affichera une belle couleur. peluches afin que vos vêtements et tissus obtenir un nouveau look, GLASSES VINTAGE OCCHIALE DA VISTAPERSOL 2519-V 95-30% UNISEX CLASSIC VINTAGE, Sac de poignet : poignet portefeuille de sport grand taille mini taille polyvalent est idéal pour la tenue des clés, remorque et van à chevaux. contenants transparents avec couvercles étanches. Description du produit: Atlanta - 2541944100. GLASSES VINTAGE OCCHIALE DA VISTAPERSOL 2519-V 95-30% UNISEX CLASSIC VINTAGE. Longueur [mm]: 120. ×1 Chaîne en cuir. Tuyau Arrosage Extensible, Industrie & Science. GLASSES VINTAGE OCCHIALE DA VISTAPERSOL 2519-V 95-30% UNISEX CLASSIC VINTAGE, réduction de la taille jusqu'à tailles instantanément.


МАШРУМ ЦЕ

Авторські навчальні методити

Працюємо за власною авторською методикою, яка перевірена досвідом і стовідсотково має результат та з усіх відомих розвиваючих методик ми обираємо найдоцільніші підлаштовуючи їх під кожну дитину.

Всебічний розвиток інтелектуальних, творчих та фізичних здібностей дитини

Завжди індивідуальний підхід та найкращі сучасні методики, проектна діяльність і різноманітність творчих занять, максимальна кількість занять та прогулянки на свіжому повітрі.

Комфортна психологічна обстановка

У Машрум завжди панує атмосфера добра, підтримки та взаємодопомоги, щоб дитина завжди почувала себе комфортно та безпечно.

Маленькі групи

Невеличкі групи – до 6 дітей, дають можливість виокремити та розвивати особистість кожного малюка.

Екологічний простір:

- світле просторове приміщення; - якісне освітлення; - індивідуальне опалення; - сучасні меблі та ліжка Монтессорі.

В НАС ДИТИНА ОТРИМАЄ

Ми допомагаємо кожній дитині гармонічно розвиватися і в повній мірі розкрити свій внутрішній потенціал

НАПРЯМКИ РОБОТИ ЗА ВІКОМ

2-2,5
2,5-3
3-4
4-6
1кл - 2кл

НАШІ КУРСИ

Запуск мовлення
Англійська мова
Підготовка до школи
Розвиваючі заняття

ГРУПИ ДЕННОГО ПЕРЕБУВАННЯ

З 9:00 до 18:00

СПЕЦІАЛІСТИ ДЛЯ ДІТЕЙ

НАШІ ПЕДАГОГИ

ВІДГУКИ

ЩО ПИТАЮТЬ БАТЬКИ

Ми займаємося дбайливим розвитком інтелекту дітей від 1.5 до 7 років.  Для кожного віку ми пропонуємо певний курс, що враховує психологічні та фізіологічні особливості малюків.

Наш метод інтелектуального розвитку дітей відрізняється саме дбайливим підходом.  На всіх етапах підготовки і проведення занять ми слідуємо йому.

Випускники Маш Рум навчилися разом з нашими фахівцями читати, писати і рахувати, вони вступили в кращі школи та ліцеї, в класи з програмою “Інтелект” та “Росток”, та вчаться там легко та із задоволенням.

Нами освоєно на практиці найкращі методики з раннього розвитку дітей.  Ми вибрали саме ті методики, які найкращим чином сприяють розвитку інтелекту, і поєднали їх з розробками наших фахівців.

Всі наші фахівці затверджуються після серйозного конкурсного відбору, навчаються веденню занять по методу МашРум.

Ми завжди в контакті з батьками і допомагаємо їм в питаннях виховання і розвитку дітей.

У МашРум з повагою ставляться до особистості дитини.

За багаторічний досвід роботи нами освоєні на практиці і застосовуються кращі методики з раннього розвитку: Н. Зайцева, М. Монтессорі, З. Дьенеша, Е. Железновой, та багатьох інших.  Ми взяли з них саме те, що в більшій мірі сприяє інтелектуальному розвитку малюків, і поєднали з розробками наших фахівців.

ПИТАННЯ ПО ПЕРШОМУ ЗАНЯТТІ

Ми не практикуємо безкоштовних пробних занять, тому що головний результат досягається завдяки систематичному відвідування.  Про конкретні умови надання послуг та їх оплати, будь ласка, уточнюйте за телефоном або відвідайте Маш Рум.

Ні, всі необхідні матеріали видаються на заняттях в дитячому просторі.

Довідку приносити не потрібно, але ми просимо вас заповнити анкету, де є питання про здоров’я малюка.

ПИТАННЯ ПРО ОРГАНІЗАЦІЮ ЗАНЯТЬ

Ми розвиваємо інтелектуальні та пізнавальні здібності дітей з урахуванням психологічних особливостей кожної дитини – це наш метод дбайливого розвитку інтелекту.  Під час заняття іде часта зміна видів діяльності.  Зміна видів діяльності і подача матеріалу в ігровій формі дозволяють дітям не втомлюватися і легко сприймати інформацію.

У МашРум під час виконання завдань діти розташовуються на килимі, сидячи в півколі.  Це дозволяє зберегти поставу дитини, а малюкові так легше утримувати увагу.  Після виконання завдання передбачені руханки.

Ведуть заняття фахівці в галузі дошкільної освіти.  Всі кандидати затверджуються після серйозного конкурсного відбору, навчаються веденню занять по методу МашРум.

Малюки в МашРум не втомлюються і не втрачають інтерес до пропонованих завдань завдяки правильній структурі заняття: діти можуть і рухатися, і дивитися, і слухати, і співати – відбувається постійна зміна діяльності.

В одній групі займається 6 дітей.

Різниця за віком у дітей в одній групі приблизно 6 місяців.

У нас передбачені різні групи “З мамою” та без. Якщо дитині потрібен час для адаптації, батьки можуть перебувати разом з малюком на занятті.  Ми прагнемо до того, щоб дитина від 2,5 років в МашРум займалася самостійно.  Як тільки ваш малюк почне довіряти нашому фахівцеві і познайомиться з дітьми в групі, батьки зможуть під час заняття перебувати в роздягальні: почитати журнал, поспілкуватися з іншими батьками або піти у своїх справах.

Якщо хтось із малюків хворий і прийшов в клуб, ми просимо батьків з дитиною не залишатися на занятті в МашРум, а повернутися додому до повного одужання.

ПИТАННЯ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ЗАНЯТЬ

Якщо відвідувати заняття 2 рази в тиждень, результати з’являться швидше, так як малюк буде мати можливість освоювати матеріал і закріплювати його протягом тижня.  При заняттях 1 раз в тиждень повторення і закріплення матеріалу відбувається також за допомогою домашніх завдань і рекомендацій наших фахівців.

КОНТАКТИ

Адреса

Київ вул. Гарматна 31а

Ми у соцмережах

Адреса

GLASSES VINTAGE OCCHIALE DA VISTAPERSOL 2519-V 95-30% UNISEX CLASSIC VINTAGE


Les meilleures offres pour GLASSES VINTAGE OCCHIALE DA VISTAPERSOL 2519-V 95 -30% UNISEX CLASSIC VINTAGE sont sur ✓ Comparez les prix et les spécificités des produits neufs et d'occasion ✓ Pleins d'articles en livraison gratuite, Shopping de loisirs Nouvelle liste de produits Magasin de mode de vie pour les gens avec imagination. mashroom.com.ua
GLASSES VINTAGE OCCHIALE DA VISTAPERSOL 2519-V 95-30% UNISEX CLASSIC VINTAGE mashroom.com.ua