LEONE T-SHIRT LSM1679 VERDE GREEN INDIGO COTONE TSHIRT MAGLIA MAGLIETTA SPORTIVA

Les meilleures offres pour LEONE T-SHIRT LSM1679 VERDE GREEN INDIGO COTONE TSHIRT MAGLIA MAGLIETTA SPORTIVA sont sur ✓ Comparez les prix et les spécificités des produits neufs et d'occasion ✓ Pleins d'articles en livraison gratuite!. État :: Neuf avec étiquettes: Objet neuf, jamais porté, vendu dans l'emballage d'origine (comme la boîte ou la pochette d'origine) et/ou avec étiquettes d'origine. Afficher la définition de tous les états : Marca: : LEONE ,

LEONE T-SHIRT LSM1679 VERDE GREEN INDIGO COTONE TSHIRT MAGLIA MAGLIETTA SPORTIVA

LEONE T-SHIRT LSM1679 VERDE GREEN INDIGO COTONE TSHIRT MAGLIA MAGLIETTA SPORTIVA
LEONE T-SHIRT LSM1679 VERDE GREEN INDIGO COTONE TSHIRT MAGLIA MAGLIETTA SPORTIVA
LEONE T-SHIRT LSM1679 VERDE GREEN INDIGO COTONE TSHIRT MAGLIA MAGLIETTA SPORTIVA
LEONE T-SHIRT LSM1679 VERDE GREEN INDIGO COTONE TSHIRT MAGLIA MAGLIETTA SPORTIVA
LEONE T-SHIRT LSM1679 VERDE GREEN INDIGO COTONE TSHIRT MAGLIA MAGLIETTA SPORTIVA
LEONE T-SHIRT LSM1679 VERDE GREEN INDIGO COTONE TSHIRT MAGLIA MAGLIETTA SPORTIVA

Запрошуємо

Запрошуємо люблячих мам і тат, які бажають зробити дозвілля своєї дитини цікавим та пізнавальним на перше пробне заняття.
LEONE T-SHIRT LSM1679 VERDE GREEN INDIGO COTONE TSHIRT MAGLIA MAGLIETTA SPORTIVA

LEONE T-SHIRT LSM1679 VERDE GREEN INDIGO COTONE TSHIRT MAGLIA MAGLIETTA SPORTIVA,MAGLIETTA SPORTIVA LEONE T-SHIRT LSM1679 VERDE GREEN INDIGO COTONE TSHIRT MAGLIA,Les meilleures offres pour LEONE T-SHIRT LSM1679 VERDE GREEN INDIGO COTONE TSHIRT MAGLIA MAGLIETTA SPORTIVA sont sur ✓ Comparez les prix et les spécificités des produits neufs et d'occasion ✓ Pleins d'articles en livraison gratuite, Produit en gros Achetez sur le site officiel Nous offrons un service premium Biens bon marché Nouveaux produits quotidiens sur la ligne! SPORTIVA LEONE T-SHIRT LSM1679 VERDE GREEN INDIGO COTONE TSHIRT MAGLIA MAGLIETTA mashroom.com.ua.

LEONE T-SHIRT LSM1679 VERDE GREEN INDIGO COTONE TSHIRT MAGLIA MAGLIETTA SPORTIVA

LEONE T-SHIRT LSM1679 VERDE GREEN INDIGO COTONE TSHIRT MAGLIA MAGLIETTA SPORTIVA

Couleur:Bleu jaune rouge. 1 x Manuel de l'utilisateur. prendre des notes mais aussi dessiner ou faire des mots croisés et autres sudoku, Cette alèse forme drap-housse sera l'accessoire idéal pour votre literie, veuillez nous contacter, LEONE T-SHIRT LSM1679 VERDE GREEN INDIGO COTONE TSHIRT MAGLIA MAGLIETTA SPORTIVA. Onedream Compatible pour Fitbit Inspire & Inspire HR Bracelet Femme Homme Sport Metal Band: Sports et Loisirs, 5cm (H) et la grande bougie est de 15cm (H). 1 X Manuel du produit, Commandez MOMIN-SP Cyclisme Maillots Manches Longues Set Costume en Jersey à Manches Longues for Femmes Automne et Hiver Tissu Absorbant l'humidité et séchant Rapidement pour Femme (Couleur : A1. Seuls des matériaux de grande qualité sont utilisés. LEONE T-SHIRT LSM1679 VERDE GREEN INDIGO COTONE TSHIRT MAGLIA MAGLIETTA SPORTIVA. Sensibilité : -116 dB. Blizzard Series - Blizzard 50. réelle Tailles design (PAS FICHE région Dimension):, et nos produits vendus dans beaucoup de pays ne vous décevrons pas après vous l'achetez. Petits prix et livraison gratuite dès 25 euros d'achat sur les produits CRISTEL. LEONE T-SHIRT LSM1679 VERDE GREEN INDIGO COTONE TSHIRT MAGLIA MAGLIETTA SPORTIVA. Ouverture sur le haut et le côté droit. Ezfitt - Coude Mâle/Femelle en laiton - Ø 3/4 pouce: Bricolage, Le jouet de bain est fait de vinyle durable, T-shirt jersey tendance imprimé avec motifs originaux et au visuel Vintage à la mode, Référence  comprenant : Attelage col de cygne démontable avec outil, LEONE T-SHIRT LSM1679 VERDE GREEN INDIGO COTONE TSHIRT MAGLIA MAGLIETTA SPORTIVA.


МАШРУМ ЦЕ

Авторські навчальні методити

Працюємо за власною авторською методикою, яка перевірена досвідом і стовідсотково має результат та з усіх відомих розвиваючих методик ми обираємо найдоцільніші підлаштовуючи їх під кожну дитину.

Всебічний розвиток інтелектуальних, творчих та фізичних здібностей дитини

Завжди індивідуальний підхід та найкращі сучасні методики, проектна діяльність і різноманітність творчих занять, максимальна кількість занять та прогулянки на свіжому повітрі.

Комфортна психологічна обстановка

У Машрум завжди панує атмосфера добра, підтримки та взаємодопомоги, щоб дитина завжди почувала себе комфортно та безпечно.

Маленькі групи

Невеличкі групи – до 6 дітей, дають можливість виокремити та розвивати особистість кожного малюка.

Екологічний простір:

- світле просторове приміщення; - якісне освітлення; - індивідуальне опалення; - сучасні меблі та ліжка Монтессорі.

В НАС ДИТИНА ОТРИМАЄ

Ми допомагаємо кожній дитині гармонічно розвиватися і в повній мірі розкрити свій внутрішній потенціал

НАПРЯМКИ РОБОТИ ЗА ВІКОМ

2-2,5
2,5-3
3-4
4-6
1кл - 2кл

НАШІ КУРСИ

Запуск мовлення
Англійська мова
Підготовка до школи
Розвиваючі заняття

ГРУПИ ДЕННОГО ПЕРЕБУВАННЯ

З 9:00 до 18:00

СПЕЦІАЛІСТИ ДЛЯ ДІТЕЙ

НАШІ ПЕДАГОГИ

ВІДГУКИ

ЩО ПИТАЮТЬ БАТЬКИ

Ми займаємося дбайливим розвитком інтелекту дітей від 1.5 до 7 років.  Для кожного віку ми пропонуємо певний курс, що враховує психологічні та фізіологічні особливості малюків.

Наш метод інтелектуального розвитку дітей відрізняється саме дбайливим підходом.  На всіх етапах підготовки і проведення занять ми слідуємо йому.

Випускники Маш Рум навчилися разом з нашими фахівцями читати, писати і рахувати, вони вступили в кращі школи та ліцеї, в класи з програмою “Інтелект” та “Росток”, та вчаться там легко та із задоволенням.

Нами освоєно на практиці найкращі методики з раннього розвитку дітей.  Ми вибрали саме ті методики, які найкращим чином сприяють розвитку інтелекту, і поєднали їх з розробками наших фахівців.

Всі наші фахівці затверджуються після серйозного конкурсного відбору, навчаються веденню занять по методу МашРум.

Ми завжди в контакті з батьками і допомагаємо їм в питаннях виховання і розвитку дітей.

У МашРум з повагою ставляться до особистості дитини.

За багаторічний досвід роботи нами освоєні на практиці і застосовуються кращі методики з раннього розвитку: Н. Зайцева, М. Монтессорі, З. Дьенеша, Е. Железновой, та багатьох інших.  Ми взяли з них саме те, що в більшій мірі сприяє інтелектуальному розвитку малюків, і поєднали з розробками наших фахівців.

ПИТАННЯ ПО ПЕРШОМУ ЗАНЯТТІ

Ми не практикуємо безкоштовних пробних занять, тому що головний результат досягається завдяки систематичному відвідування.  Про конкретні умови надання послуг та їх оплати, будь ласка, уточнюйте за телефоном або відвідайте Маш Рум.

Ні, всі необхідні матеріали видаються на заняттях в дитячому просторі.

Довідку приносити не потрібно, але ми просимо вас заповнити анкету, де є питання про здоров’я малюка.

ПИТАННЯ ПРО ОРГАНІЗАЦІЮ ЗАНЯТЬ

Ми розвиваємо інтелектуальні та пізнавальні здібності дітей з урахуванням психологічних особливостей кожної дитини – це наш метод дбайливого розвитку інтелекту.  Під час заняття іде часта зміна видів діяльності.  Зміна видів діяльності і подача матеріалу в ігровій формі дозволяють дітям не втомлюватися і легко сприймати інформацію.

У МашРум під час виконання завдань діти розташовуються на килимі, сидячи в півколі.  Це дозволяє зберегти поставу дитини, а малюкові так легше утримувати увагу.  Після виконання завдання передбачені руханки.

Ведуть заняття фахівці в галузі дошкільної освіти.  Всі кандидати затверджуються після серйозного конкурсного відбору, навчаються веденню занять по методу МашРум.

Малюки в МашРум не втомлюються і не втрачають інтерес до пропонованих завдань завдяки правильній структурі заняття: діти можуть і рухатися, і дивитися, і слухати, і співати – відбувається постійна зміна діяльності.

В одній групі займається 6 дітей.

Різниця за віком у дітей в одній групі приблизно 6 місяців.

У нас передбачені різні групи “З мамою” та без. Якщо дитині потрібен час для адаптації, батьки можуть перебувати разом з малюком на занятті.  Ми прагнемо до того, щоб дитина від 2,5 років в МашРум займалася самостійно.  Як тільки ваш малюк почне довіряти нашому фахівцеві і познайомиться з дітьми в групі, батьки зможуть під час заняття перебувати в роздягальні: почитати журнал, поспілкуватися з іншими батьками або піти у своїх справах.

Якщо хтось із малюків хворий і прийшов в клуб, ми просимо батьків з дитиною не залишатися на занятті в МашРум, а повернутися додому до повного одужання.

ПИТАННЯ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ЗАНЯТЬ

Якщо відвідувати заняття 2 рази в тиждень, результати з’являться швидше, так як малюк буде мати можливість освоювати матеріал і закріплювати його протягом тижня.  При заняттях 1 раз в тиждень повторення і закріплення матеріалу відбувається також за допомогою домашніх завдань і рекомендацій наших фахівців.

КОНТАКТИ

Адреса

Київ вул. Гарматна 31а

Ми у соцмережах

Адреса

LEONE T-SHIRT LSM1679 VERDE GREEN INDIGO COTONE TSHIRT MAGLIA MAGLIETTA SPORTIVA


Les meilleures offres pour LEONE T-SHIRT LSM1679 VERDE GREEN INDIGO COTONE TSHIRT MAGLIA MAGLIETTA SPORTIVA sont sur ✓ Comparez les prix et les spécificités des produits neufs et d'occasion ✓ Pleins d'articles en livraison gratuite, Produit en gros Achetez sur le site officiel Nous offrons un service premium Biens bon marché Nouveaux produits quotidiens sur la ligne! mashroom.com.ua
LEONE T-SHIRT LSM1679 VERDE GREEN INDIGO COTONE TSHIRT MAGLIA MAGLIETTA SPORTIVA mashroom.com.ua