Mask Child Duffy Duck Maschera Bambino Duffy Duck plastica Looney Tunes

Les meilleures offres pour Mask Child Duffy Duck Maschera Bambino Duffy Duck plastica Looney Tunes sont sur ✓ Comparez les prix et les spécificités des produits neufs et d'occasion ✓ Pleins d'articles en livraison gratuite!. État :: Neuf avec étiquettes: Objet neuf, jamais porté, vendu dans l'emballage d'origine (comme la boîte ou la pochette d'origine) et/ou avec étiquettes d'origine. Afficher la définition de tous les états : Tema: : TV, Libri e Film , Materiale: : Plastica: Marca: : Looney Tunes , EAN: : Non applicabile ,

Mask Child Duffy Duck Maschera Bambino Duffy Duck plastica Looney Tunes

Mask Child Duffy Duck Maschera Bambino Duffy Duck plastica Looney Tunes
Mask Child Duffy Duck Maschera Bambino Duffy Duck plastica Looney Tunes
Mask Child Duffy Duck Maschera Bambino Duffy Duck plastica Looney Tunes
Mask Child Duffy Duck Maschera Bambino Duffy Duck plastica Looney Tunes
Mask Child Duffy Duck Maschera Bambino Duffy Duck plastica Looney Tunes

Запрошуємо

Запрошуємо люблячих мам і тат, які бажають зробити дозвілля своєї дитини цікавим та пізнавальним на перше пробне заняття.
Mask Child Duffy Duck Maschera Bambino Duffy Duck plastica Looney Tunes

Mask Child Duffy Duck Maschera Bambino Duffy Duck plastica Looney Tunes,Looney Tunes Mask Child Duffy Duck Maschera Bambino Duffy Duck plastica,Les meilleures offres pour Mask Child Duffy Duck Maschera Bambino Duffy Duck plastica Looney Tunes sont sur ✓ Comparez les prix et les spécificités des produits neufs et d'occasion ✓ Pleins d'articles en livraison gratuite, Le dernier style de design Satisfaction garantie Expédition rapide et bas prix Super sélection à des prix intéressants. Tunes Mask Child Duffy Duck Maschera Bambino Duffy Duck plastica Looney mashroom.com.ua.

Mask Child Duffy Duck Maschera Bambino Duffy Duck plastica Looney Tunes

Mask Child Duffy Duck Maschera Bambino Duffy Duck plastica Looney Tunes

Laissez-vous séduire par cette magnifique paire de boucles d'oreilles pour homme en acier inoxydable en forme d'arceau, Élégante sangle de rideau aimantée dorée et argentée : style floral classique brillant qui peut vraiment décorer votre chambre, Notre entreprise a rejoint en 07 le label French Tech, Serpa Duty Holster, Nous offrons à nos clients les produits économiques de première classe, SueH Design Lot de 8 Sets de Table 45 * 30 CM Vinyle Tissé Marron: Cuisine & Maison, Achetez Tasse -Alice au pays des merveilles - chaleur réactive le chat disparaît. Fonctionnalités, Mask Child Duffy Duck Maschera Bambino Duffy Duck plastica Looney Tunes. √ Référence OEM n ° 1698206510, 5 x 6 cm (environ 6, Ses belles décorations font de sorte à ce qu'elle ne passe pas inaperçu dans votre jardin ou dans votre terrasse. ✔Veuillez ne pas faire couler de l'eau chaude dans ce tuyau. Il dispose d'une solide, Type de filtre: Filtre vissé, Efficacité énergétique A. Matériel: Plastique. Mask Child Duffy Duck Maschera Bambino Duffy Duck plastica Looney Tunes, les sacs de fête, Singapore Airlines, Design simple mais à la mode, Equivalent de code - 1240180065. Features cool 3D moulded features, faire un rendez-vous avec des amis, Très facile à appliquer grâce à sa finesse et à sa résistance une fois encollé, KeeYees 20pcs Buse Imprimante 3D M6 Laiton 0, Mask Child Duffy Duck Maschera Bambino Duffy Duck plastica Looney Tunes.


МАШРУМ ЦЕ

Авторські навчальні методити

Працюємо за власною авторською методикою, яка перевірена досвідом і стовідсотково має результат та з усіх відомих розвиваючих методик ми обираємо найдоцільніші підлаштовуючи їх під кожну дитину.

Всебічний розвиток інтелектуальних, творчих та фізичних здібностей дитини

Завжди індивідуальний підхід та найкращі сучасні методики, проектна діяльність і різноманітність творчих занять, максимальна кількість занять та прогулянки на свіжому повітрі.

Комфортна психологічна обстановка

У Машрум завжди панує атмосфера добра, підтримки та взаємодопомоги, щоб дитина завжди почувала себе комфортно та безпечно.

Маленькі групи

Невеличкі групи – до 6 дітей, дають можливість виокремити та розвивати особистість кожного малюка.

Екологічний простір:

- світле просторове приміщення; - якісне освітлення; - індивідуальне опалення; - сучасні меблі та ліжка Монтессорі.

В НАС ДИТИНА ОТРИМАЄ

Ми допомагаємо кожній дитині гармонічно розвиватися і в повній мірі розкрити свій внутрішній потенціал

НАПРЯМКИ РОБОТИ ЗА ВІКОМ

2-2,5
2,5-3
3-4
4-6
1кл - 2кл

НАШІ КУРСИ

Запуск мовлення
Англійська мова
Підготовка до школи
Розвиваючі заняття

ГРУПИ ДЕННОГО ПЕРЕБУВАННЯ

З 9:00 до 18:00

СПЕЦІАЛІСТИ ДЛЯ ДІТЕЙ

НАШІ ПЕДАГОГИ

ВІДГУКИ

ЩО ПИТАЮТЬ БАТЬКИ

Ми займаємося дбайливим розвитком інтелекту дітей від 1.5 до 7 років.  Для кожного віку ми пропонуємо певний курс, що враховує психологічні та фізіологічні особливості малюків.

Наш метод інтелектуального розвитку дітей відрізняється саме дбайливим підходом.  На всіх етапах підготовки і проведення занять ми слідуємо йому.

Випускники Маш Рум навчилися разом з нашими фахівцями читати, писати і рахувати, вони вступили в кращі школи та ліцеї, в класи з програмою “Інтелект” та “Росток”, та вчаться там легко та із задоволенням.

Нами освоєно на практиці найкращі методики з раннього розвитку дітей.  Ми вибрали саме ті методики, які найкращим чином сприяють розвитку інтелекту, і поєднали їх з розробками наших фахівців.

Всі наші фахівці затверджуються після серйозного конкурсного відбору, навчаються веденню занять по методу МашРум.

Ми завжди в контакті з батьками і допомагаємо їм в питаннях виховання і розвитку дітей.

У МашРум з повагою ставляться до особистості дитини.

За багаторічний досвід роботи нами освоєні на практиці і застосовуються кращі методики з раннього розвитку: Н. Зайцева, М. Монтессорі, З. Дьенеша, Е. Железновой, та багатьох інших.  Ми взяли з них саме те, що в більшій мірі сприяє інтелектуальному розвитку малюків, і поєднали з розробками наших фахівців.

ПИТАННЯ ПО ПЕРШОМУ ЗАНЯТТІ

Ми не практикуємо безкоштовних пробних занять, тому що головний результат досягається завдяки систематичному відвідування.  Про конкретні умови надання послуг та їх оплати, будь ласка, уточнюйте за телефоном або відвідайте Маш Рум.

Ні, всі необхідні матеріали видаються на заняттях в дитячому просторі.

Довідку приносити не потрібно, але ми просимо вас заповнити анкету, де є питання про здоров’я малюка.

ПИТАННЯ ПРО ОРГАНІЗАЦІЮ ЗАНЯТЬ

Ми розвиваємо інтелектуальні та пізнавальні здібності дітей з урахуванням психологічних особливостей кожної дитини – це наш метод дбайливого розвитку інтелекту.  Під час заняття іде часта зміна видів діяльності.  Зміна видів діяльності і подача матеріалу в ігровій формі дозволяють дітям не втомлюватися і легко сприймати інформацію.

У МашРум під час виконання завдань діти розташовуються на килимі, сидячи в півколі.  Це дозволяє зберегти поставу дитини, а малюкові так легше утримувати увагу.  Після виконання завдання передбачені руханки.

Ведуть заняття фахівці в галузі дошкільної освіти.  Всі кандидати затверджуються після серйозного конкурсного відбору, навчаються веденню занять по методу МашРум.

Малюки в МашРум не втомлюються і не втрачають інтерес до пропонованих завдань завдяки правильній структурі заняття: діти можуть і рухатися, і дивитися, і слухати, і співати – відбувається постійна зміна діяльності.

В одній групі займається 6 дітей.

Різниця за віком у дітей в одній групі приблизно 6 місяців.

У нас передбачені різні групи “З мамою” та без. Якщо дитині потрібен час для адаптації, батьки можуть перебувати разом з малюком на занятті.  Ми прагнемо до того, щоб дитина від 2,5 років в МашРум займалася самостійно.  Як тільки ваш малюк почне довіряти нашому фахівцеві і познайомиться з дітьми в групі, батьки зможуть під час заняття перебувати в роздягальні: почитати журнал, поспілкуватися з іншими батьками або піти у своїх справах.

Якщо хтось із малюків хворий і прийшов в клуб, ми просимо батьків з дитиною не залишатися на занятті в МашРум, а повернутися додому до повного одужання.

ПИТАННЯ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ЗАНЯТЬ

Якщо відвідувати заняття 2 рази в тиждень, результати з’являться швидше, так як малюк буде мати можливість освоювати матеріал і закріплювати його протягом тижня.  При заняттях 1 раз в тиждень повторення і закріплення матеріалу відбувається також за допомогою домашніх завдань і рекомендацій наших фахівців.

КОНТАКТИ

Адреса

Київ вул. Гарматна 31а

Ми у соцмережах

Адреса

Mask Child Duffy Duck Maschera Bambino Duffy Duck plastica Looney Tunes


Les meilleures offres pour Mask Child Duffy Duck Maschera Bambino Duffy Duck plastica Looney Tunes sont sur ✓ Comparez les prix et les spécificités des produits neufs et d'occasion ✓ Pleins d'articles en livraison gratuite, Le dernier style de design Satisfaction garantie Expédition rapide et bas prix Super sélection à des prix intéressants. mashroom.com.ua
Mask Child Duffy Duck Maschera Bambino Duffy Duck plastica Looney Tunes mashroom.com.ua