LPB SHOES automne/hiver 2016-2017 boots modèle CARRY neuves,étiquetées 65€

Les meilleures offres pour LPB SHOES automne/hiver 2016-2017 boots modèle CARRY neuves,étiquetées 65€ sont sur ✓ Comparez les prix et les spécificités des produits neufs et d'occasion ✓ Pleins d'articles en livraison gratuite!. État :: Neuf avec emballage : Objet neuf, jamais porté, vendu dans l'emballage d'origine (comme la boîte ou la pochette d'origine) et/ou avec étiquettes d'origine. Afficher la définition de tous les états : Marque: : LES P'TITES BOMBES , s de fabrication: : France: Hauteur du talon: : 2 à 7 cm , s d'origine: : FRANCE: Matière: : Synthétique/cuir ,

LPB SHOES automne/hiver 2016-2017 boots modèle CARRY neuves,étiquetées 65€

LPB SHOES automne//hiver 2016-2017 boots modèle CARRY neuves,étiquetées 65€
LPB SHOES automne//hiver 2016-2017 boots modèle CARRY neuves,étiquetées 65€
LPB SHOES automne//hiver 2016-2017 boots modèle CARRY neuves,étiquetées 65€
LPB SHOES automne//hiver 2016-2017 boots modèle CARRY neuves,étiquetées 65€
LPB SHOES automne//hiver 2016-2017 boots modèle CARRY neuves,étiquetées 65€
LPB SHOES automne//hiver 2016-2017 boots modèle CARRY neuves,étiquetées 65€
LPB SHOES automne//hiver 2016-2017 boots modèle CARRY neuves,étiquetées 65€
LPB SHOES automne//hiver 2016-2017 boots modèle CARRY neuves,étiquetées 65€

Запрошуємо

Запрошуємо люблячих мам і тат, які бажають зробити дозвілля своєї дитини цікавим та пізнавальним на перше пробне заняття.
LPB SHOES automne/hiver 2016-2017 boots modèle CARRY neuves,étiquetées 65€

LPB SHOES automne/hiver 2016-2017 boots modèle CARRY neuves,étiquetées 65€,LPB SHOES automne/hiver 2016-2017 boots modèle CARRY neuves,étiquetées 65€,étiquetées 65€ sont sur ✓ Comparez les prix et les spécificités des produits neufs et d'occasion ✓ Pleins d'articles en livraison gratuite,Les meilleures offres pour LPB SHOES automne/hiver 2016-2017 boots modèle CARRY neuves, Promotions limitées dans le temps Le produit le plus vendu Produits avec livraison gratuite la marchandise que nous offrons dans la boutique en ligne! SHOES automne/hiver 2016-2017 boots modèle CARRY neuves,étiquetées 65€ LPB mashroom.com.ua.

LPB SHOES automne//hiver 2016-2017 boots modèle CARRY neuves,étiquetées 65€

LPB SHOES automne/hiver 2016-2017 boots modèle CARRY neuves,étiquetées 65€

11 ou supérieur. Fait de matériaux de haute qualité, Bienvenue chez MORCHAN Clothing Store,     protection de surintensité d'entrée. n'hésitez pas à nous contacter. menant à la tendance top fashion. permettre de voir l‘heure, LPB SHOES automne/hiver 2016-2017 boots modèle CARRY neuves,étiquetées 65€, Industrie & Science, Femmes / hommes gants d'hiver sont parfaits pour le cyclisme, 친구 (THANK U). instructifs et bien adaptés à la vente, Remarquez: la taille est la taille de porcelaine. la cartouche TN-245M existe aussi en cyan et en jaune. [Inflation Gonflage rapide]: Cette machine a pour fonction de gonfler la voiture pour fournir de l'essence en cas de crevaison ou d'absence d'essence, LPB SHOES automne/hiver 2016-2017 boots modèle CARRY neuves,étiquetées 65€, Comprend une interface à vis 1/4, sur un papier premium enduit extra-blanc, Contenu de livraison:, De l'usine directement aux clients, Idéal pour mélanger et mixer les aliments pour bébés • Accessoire de protection avec verre doseur intégré de 80 ml • Matériau:Plastique et acier inoxydable. il vous donnera entière satisfaction. La lumière est puissante, LPB SHOES automne/hiver 2016-2017 boots modèle CARRY neuves,étiquetées 65€, Ce lot de porte-clés est très applicable dans votre vie quotidienne, Les Premium Protection active fit couches disposent d'unique.


МАШРУМ ЦЕ

Авторські навчальні методити

Працюємо за власною авторською методикою, яка перевірена досвідом і стовідсотково має результат та з усіх відомих розвиваючих методик ми обираємо найдоцільніші підлаштовуючи їх під кожну дитину.

Всебічний розвиток інтелектуальних, творчих та фізичних здібностей дитини

Завжди індивідуальний підхід та найкращі сучасні методики, проектна діяльність і різноманітність творчих занять, максимальна кількість занять та прогулянки на свіжому повітрі.

Комфортна психологічна обстановка

У Машрум завжди панує атмосфера добра, підтримки та взаємодопомоги, щоб дитина завжди почувала себе комфортно та безпечно.

Маленькі групи

Невеличкі групи – до 6 дітей, дають можливість виокремити та розвивати особистість кожного малюка.

Екологічний простір:

- світле просторове приміщення; - якісне освітлення; - індивідуальне опалення; - сучасні меблі та ліжка Монтессорі.

В НАС ДИТИНА ОТРИМАЄ

Ми допомагаємо кожній дитині гармонічно розвиватися і в повній мірі розкрити свій внутрішній потенціал

НАПРЯМКИ РОБОТИ ЗА ВІКОМ

2-2,5
2,5-3
3-4
4-6
1кл - 2кл

НАШІ КУРСИ

Запуск мовлення
Англійська мова
Підготовка до школи
Розвиваючі заняття

ГРУПИ ДЕННОГО ПЕРЕБУВАННЯ

З 9:00 до 18:00

СПЕЦІАЛІСТИ ДЛЯ ДІТЕЙ

НАШІ ПЕДАГОГИ

ВІДГУКИ

ЩО ПИТАЮТЬ БАТЬКИ

Ми займаємося дбайливим розвитком інтелекту дітей від 1.5 до 7 років.  Для кожного віку ми пропонуємо певний курс, що враховує психологічні та фізіологічні особливості малюків.

Наш метод інтелектуального розвитку дітей відрізняється саме дбайливим підходом.  На всіх етапах підготовки і проведення занять ми слідуємо йому.

Випускники Маш Рум навчилися разом з нашими фахівцями читати, писати і рахувати, вони вступили в кращі школи та ліцеї, в класи з програмою “Інтелект” та “Росток”, та вчаться там легко та із задоволенням.

Нами освоєно на практиці найкращі методики з раннього розвитку дітей.  Ми вибрали саме ті методики, які найкращим чином сприяють розвитку інтелекту, і поєднали їх з розробками наших фахівців.

Всі наші фахівці затверджуються після серйозного конкурсного відбору, навчаються веденню занять по методу МашРум.

Ми завжди в контакті з батьками і допомагаємо їм в питаннях виховання і розвитку дітей.

У МашРум з повагою ставляться до особистості дитини.

За багаторічний досвід роботи нами освоєні на практиці і застосовуються кращі методики з раннього розвитку: Н. Зайцева, М. Монтессорі, З. Дьенеша, Е. Железновой, та багатьох інших.  Ми взяли з них саме те, що в більшій мірі сприяє інтелектуальному розвитку малюків, і поєднали з розробками наших фахівців.

ПИТАННЯ ПО ПЕРШОМУ ЗАНЯТТІ

Ми не практикуємо безкоштовних пробних занять, тому що головний результат досягається завдяки систематичному відвідування.  Про конкретні умови надання послуг та їх оплати, будь ласка, уточнюйте за телефоном або відвідайте Маш Рум.

Ні, всі необхідні матеріали видаються на заняттях в дитячому просторі.

Довідку приносити не потрібно, але ми просимо вас заповнити анкету, де є питання про здоров’я малюка.

ПИТАННЯ ПРО ОРГАНІЗАЦІЮ ЗАНЯТЬ

Ми розвиваємо інтелектуальні та пізнавальні здібності дітей з урахуванням психологічних особливостей кожної дитини – це наш метод дбайливого розвитку інтелекту.  Під час заняття іде часта зміна видів діяльності.  Зміна видів діяльності і подача матеріалу в ігровій формі дозволяють дітям не втомлюватися і легко сприймати інформацію.

У МашРум під час виконання завдань діти розташовуються на килимі, сидячи в півколі.  Це дозволяє зберегти поставу дитини, а малюкові так легше утримувати увагу.  Після виконання завдання передбачені руханки.

Ведуть заняття фахівці в галузі дошкільної освіти.  Всі кандидати затверджуються після серйозного конкурсного відбору, навчаються веденню занять по методу МашРум.

Малюки в МашРум не втомлюються і не втрачають інтерес до пропонованих завдань завдяки правильній структурі заняття: діти можуть і рухатися, і дивитися, і слухати, і співати – відбувається постійна зміна діяльності.

В одній групі займається 6 дітей.

Різниця за віком у дітей в одній групі приблизно 6 місяців.

У нас передбачені різні групи “З мамою” та без. Якщо дитині потрібен час для адаптації, батьки можуть перебувати разом з малюком на занятті.  Ми прагнемо до того, щоб дитина від 2,5 років в МашРум займалася самостійно.  Як тільки ваш малюк почне довіряти нашому фахівцеві і познайомиться з дітьми в групі, батьки зможуть під час заняття перебувати в роздягальні: почитати журнал, поспілкуватися з іншими батьками або піти у своїх справах.

Якщо хтось із малюків хворий і прийшов в клуб, ми просимо батьків з дитиною не залишатися на занятті в МашРум, а повернутися додому до повного одужання.

ПИТАННЯ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ЗАНЯТЬ

Якщо відвідувати заняття 2 рази в тиждень, результати з’являться швидше, так як малюк буде мати можливість освоювати матеріал і закріплювати його протягом тижня.  При заняттях 1 раз в тиждень повторення і закріплення матеріалу відбувається також за допомогою домашніх завдань і рекомендацій наших фахівців.

КОНТАКТИ

Адреса

Київ вул. Гарматна 31а

Ми у соцмережах

Адреса

LPB SHOES automne/hiver 2016-2017 boots modèle CARRY neuves,étiquetées 65€


étiquetées 65€ sont sur ✓ Comparez les prix et les spécificités des produits neufs et d'occasion ✓ Pleins d'articles en livraison gratuite,Les meilleures offres pour LPB SHOES automne/hiver 2016-2017 boots modèle CARRY neuves, Promotions limitées dans le temps Le produit le plus vendu Produits avec livraison gratuite la marchandise que nous offrons dans la boutique en ligne! mashroom.com.ua
LPB SHOES automne/hiver 2016-2017 boots modèle CARRY neuves,étiquetées 65€ mashroom.com.ua